Sigara İtici Yay

Günümüzde bütün tekel bayilerinde, marketlerde ve diğer alışveriş yerlerinde sıklıkla tercih edilen ürün itici yaylar kulanım kolaylığı ve pratik işlem imkânı veriyor. Raflarda bulunan ürünlerin düzgün bir sırada durmasını, ürünün alım kolaylığının sağlanmasını ve her zaman güzel bir görünüm kazanmasını sağlayan ürün itici yaylar, sigara itici yaylar olarak da sıklıkla kullanılıyor.

Sigara İtici Yay

Sigara İtici Yay Nedir?

Firmamız tarafından özenle üretilen farklı ebatlarda ve modellerde bulunan sigara itici yay sistemi kullanım esnasında büyük kolaylık ve konfor sağlıyor. 
Raflara dizilen sigaraların çok daha düzenli görünümünü sağlayan sigara itici yaylar, önden bir paket aldığınızda arkada kalan paketlerin yine aynı sıraya göre yeniden dizilmesine ve düzenin bozulmamasına yarıyor. 
Söz konusu sigara itici yayların mantığında üretilen pek çok ürün itici yaya sistemi sayesinde marketlerde ve alışveriş merkezlerinde pek çok ürün için de kullanılabiliyor

Sigara İtici Yay Nasıl Kullanılır?

Montajı kolay ve taşıması da basit olan bu ürünü her yerde kullanabilirsiniz. Alt kısmı yapışkan olduğu için ürünleri rafınıza da takabilirsiniz. Bu nedenle sigara kaydırağı alırken mutlaka firmamız tarafından özenle üretilen tasarımları tercih edin. 
Sigara kaydırıcı ya da sigara itici yay olarak bilinen bu ürünler, ergonomik tasarımı sayesinde iş yerlerinize şık bir hava da katarken raflardaki ürünlerin nizami olarak kalmasını sağlıyor. 
Ön ve arka aparatlarıyla birlikte üretilen ve dilediğiniz yere kolaylıkla montajı sağlanan sigara itici yaylar bugün bütün bakkallar, tekel batileri ve marketler tarafından kullanılıyor. Şık kapakları sayesinde dilerseniz içinin görünmesine de engel olabilirsiniz.

Günay Yay Sanayi

Sigara İtici Yayın Faydaları Nelerdir?

Firmamız tarafından özenle üretilen ve çok uygun fiyatlarla satışa sunulan sigara itici yayları hemen sipariş ederseniz en kısa ve hızlı teslimatla adresinize gönderiyoruz.
Raf ayırıcı olarak kullanılabilen ürün çeşitlerimizin de bulunduğunu söyleyebiliriz. Raflarda dizili halde bulunan ve birbirinden ayrı tutulması gereken ürünlerin yine düzgün bir şekilde istiflenmesini sağlayan ürünlerimiz üstün malzeme kalitesi ve kullanım özelliği ile sizlere sunuluyor. 
Rafların tasarımını sağlamak için raflar arası akrilik setlere raf bölme olarak kullanılan bu ürünler, iş yerinizin her zaman şık, temiz ve düzenli görünmesini de sağlıyor.
Sigara itici yay ürünlerinin faydalarını şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Raflarda belirli bir düzenin korunmasını sağlar.

  • Ürünlerin sabit ve düzgün durmasını sağlar.

  • Raflardan ürün alırken büyük kolaylık sağlar

  • Raftaki ürünlerin dağılmasına ve düşmesine engel olur.

Firmamız tarafından üretilen üstün kaliteli sigara itici yay sayesinde sahip olacağınız bu avantajların yayında iş yerinizin şık ve düzenli görünmesini de sağlayabilirsiniz.